Novinka

Bodkovaný Včelobal M 25x27cm

Ekologický obal, ktorý nahradí potravinovú fóliu. Vhodný na zabalenie desiatového rožka, hrudky syra, prikrytie odkrojeného melóna či tekvice. 


  • €4,92 bez DPH
  • Momentálne nedostupné
€5,90
Kategória: Včelie obaly
 

Včelobal je ekologická náhrada potravinovej fólie. Voskové obrúsky sú spojením živice, jojobového oleja a pravého vosku, ktoré sú nanášané na BIO bavlnu. Môžete ich opakovane použiť a jednoducho umyť. Oceníte ich všestranné využitie - na zakrytie misiek, zabelenie ovocia a zeleniny, na školskú desiatu. 

 

Veľkosť: M - 25x27cm
Veľkosť je vhodná na zabalenie rožka, desiaty pre deti či do práce. Odkrojená hrudka syra, či melóna alebo tekvice vďaka Včelobalu nevyschnú ale ostanú čerstvé. 

Zloženie: Včelobal je kombináciou 100 % BIO bavlny a unikátnej voskovej zmesi z borovicovej živice, jojobového oleja a včelieho vosku. Prírodný včelí vosk je antibakteriálny, borovicová živica má antimykotické vlastnosti, jojobový olej svojimi vlastnosťami dodáva Včelobalu ohybnosť.

Včelobaly prešli testami RÚVZ a sú certifikované na styk s potravinami.


Starostlivosť

  • Vosková vrstva je dostatočne odolná, preto sa nemusíte  báť, že Včelobal nasaje vône jedla. 
  • Po použití stačí obal jemne oprášiť,. Obal sa môže umývať vo vlažnej vode. Umytý Včelobal necháme vyschnúť a môžeme ho používať znovu. 
  • Ak máte pocit, že sú obaly suché, či tvrdé, postačí, ak ich nahrejete rukami, viackrát pokrčíte a vyrovnáte, vosková vrstva takto zmäkne.