Chceme vám zaistiť nezabudnuteľné sviatky plné radosti a preto vám garantujeme doručenie všetkých objednávok, ktoré sú podané najneskôr do 16. decembra vrátane, priamo pod vianočný stromček! Objednajte si svoje darčeky včas a užite si pokojné a veselé Vianoce.

Vonné vosky

Objavte kúzlo prírodných vôní s našimi vonnými voskami. Tieto jedinečné vonné vosky v tvare srdca vás očaria svojou sviežosťou a intenzitou. Každý vonný vosk je navrhnutý tak, aby vás pohltil do sveta relaxácie a pohody. Potešte svoje čuchové zmysly a vytvorte si doma atmosféru plnú obľúbených vôní.

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom
Vonný vosk Vôňa Vianoce www.Vonia.sk
€4,08 bez DPH
€4,90

 

 
287
Vonný vosk ružové drevo www.Vonia.sk
€0,50 bez DPH
€0,60
262
Vonný vosk levanduľa www.Vonia.sk
€0,50 bez DPH
€0,60
261
Vonný vosk citrónová tráva www.Vonia.sk
€0,50 bez DPH
€0,60
260
Vonný vosk Záhrada www.Vonia.sk
€4,08 bez DPH
€4,90
254

Naše obľúbené prírodné vône vo forme vonných voskov v tvare srdca sú ideálnou voľbou pre všetkých milovníkov aromaterapie. Tieto vonné vosky sú skvelé do aromalámp a prinášajú vám možnosť vytvoriť si vlastné kombinácie vôní. Experimentujte s rôznymi druhmi vonných voskov, kombinujte ich navzájom a vytvorte si tak príjemnú atmosféru, ktorá vám vonia. Nechajte sa unášať vôňou a objavte kúzlo, ktoré v sebe skrýva každý vonný vosk z našej ponuky.