Adventné a Vianočné sviečky

Výhodné balíčky ručne robených medovo voňavých voskových sviečok, ktoré využijete ako vianočnú dekoráciu alebo ako sviečky do vášho  adventného venca

Adventné sviečky sú robené zo 100% včelieho vosku točené z červenej, zelenej alebo žltej medzistienky. Prírodný produkt, ktorý nádherne rozvonia váš domov aj keď adventné sviečky z včelieho vosku nezapálite. Počas horenia vytvárajú príjemnú medovú vôňu a vy si môžete byť istí, že nedýchate žiadnu chémiu. Knôt je od osvedčeného kvalitného českého výrobcu.

 

Stránka 1 z 2 - 20 položiek celkom
Vosková sviečka žltá 24x3cm www.Vonia.sk 288
Vosková sviečka žltá 8x3cm www.Vonia.sk
€1,60
203
Vosková sviečka žltá 16x3cm www.Vonia.sk 192
Vosková sviečka žltá 160x45 mm www.Vonia.sk 146
Vosková sviečka žltá 5x3cm www.Vonia.sk
€1,10
143
Vosková sviečka žltá 12x3cm www.Vonia.sk 137
Vosková sviečka žltá 19x3cm www.Vonia.sk 134
Hore
Ďalšie produkty

Naše adventné sviečky z včelieho vosku sú dokonalým doplnkom pre každý adventný veniec. Ručne vytvorené z čistej medzistienky, tieto sviečky na adventný veniec prinášajú do vášho domova prírodný dotyk a teplú atmosféru. Ponúkame výhodné balíčky 4 adventných sviečok, ktoré sú ideálne pre tradičné vianočné oslavy. Adventné sviečky z včelieho vosku neuvolňujú škodlivé látky pri horení a zároveň vás potešia svojou autentickou medovou vôňou. Vytvorte si s nami nezabudnuteľný advent plný pohody a radosti.