Darčekové boxy

Darujte radostný a zmyslový zážitok s našimi unikátnymi darčekovými baleniami ručne vyrábaných včelích a sójových sviečok. Tieto darčekové boxy sú ideálne na potešenie vašichpriateľov, rodiny, zamestnancov alebo obchodných partnerov. Vyberte si z našej rozmanitej ponuky a objavte čaro prírody vo svojom domove, kancelárii alebo ako darček pre vašich blízkych.

Stránka 1 z 1 - 11 položiek celkom

Autenticita a Prírodnosť

Naše sviečky a darčekové boxy z včelieho a sójového vosku sú symbolom autenticity a prírodnosti. Ručne vyrábané sviečky na Slovensku sú obohatené o 100% prírodné éterické oleje, koreniny a bylinky, neobsahujú žiadne umelé látky ani konzervanty. Sviečky Vonia a darčekové boxy sú nielen krásnym, ale aj funkčným darčekom.

Osobná Pozornosť

Každý darčekový box je starostlivo balený, aby vyjadril vašu lásku, úctu a pozornosť. Po dohode vieme pridať osobný odkaz alebo motivačný citát na priloženej kartičke, čím dodáme vašemu darčeku jedinečný a osobný nádych.

Flexibilita a Rozmanitosť

Sviečky Vonia a darčekové boxy sú skvostné nielen ako firemné dary, ale sú tiež skvelým riešením pre sviatky, narodeniny, alebo jednoducho ako gesto pozornosti pre vašich blízkych. S našou možnosťou "vyskladať si darčekový box" môžete vytvoriť vlastnú jedinečnú kombináciu.

Špecialne požiadavky

Nenašli ste v našej ponuke darčekový balíček, ktorý by plne zodpovedal vašim predstavám? Nevadí, sme tu pre vás! S možnosťou "vyskladať si darčekový box" môžeme prispôsobiť obsah podľa vašich želaní. Stačí nás kontaktovať na emailovej adrese info@vonia.sk s vašou konkrétnou predstavou a my vám pomôžeme vytvoriť personalizovaný a unikátny darčekový box namieru.