Čajové sviečky zo sójového vosku

Ručne odlievané čajové sviečky z vegánskej alternatívy - sójového vosku. Na výrobu sviečok používame bavlnený knôt a vosk bez prímesí. Doba horenia čajovej sviečky je cca 6 hodín. 

Nájdete u nás klasické čajové sviečky, zerowaste čajové sviečky bez hliníkových obalov, ku ktorým je možné dokúpiť si praktický sklenený svietnik aj sviečky v tvare srdiečka pre špeciálne príležitosti alebo keď chcete potešiť svoju polovičku. :)

Užite si zážitok z prirodzenej vône a terapie svetlom.

Čajová sójová sviečka 1ks www.Vonia.sk
€0,63 bez DPH
€0,75
Skladom

107
Vonia zerowaste sójová čajová sviečka horiaca
€0,54 bez DPH
€0,65
Skladom
80
Čajové sójové sviečky 9ks www.Vonia.sk
€6,92 bez DPH
€8,30
Skladom

110
Vonia zerowaste sójová čajová sviečka 5ks so skleneným svietnikom
€5,67 bez DPH
€6,80
Skladom
83
Čajové sójové sviečky zerowaste 9ks www.Vonia.sk
€6,25 bez DPH
€7,50
Skladom
116
Čajové sójové sviečky zerowaste 9 ks + svietnik www.Vonia.sk
Tip
€7,67 bez DPH
€9,20
Skladom
89
Vonia Sklenený svietnik na zerowaste sviečku 1ks
€2,08 bez DPH
€2,50
Skladom
66
7 položiek celkom

Čo je sójový vosk?
Sójový vosk je prírodný produkt, ktorý sa vyrába z oleja zo sójových bôbov. Je populárnou alternatívou k tradičnému parafínovému vosku, pretože je obnoviteľný, biologicky odbúrateľný a neškodný. Sójový vosk sa bežne používa pri výrobe sviečok, pretože má nižší bod topenia a produkuje menej sadzí ako iné vosky.

Ako sa vyrába sójový vosk?
Proces výroby sójového vosku začína extrakciou oleja zo sójových bôbov. Olej sa potom hydrogenuje, aby sa zosolidifikoval a odstránili sa nečistoty. Výsledná látka je sójový vosk, ktorý možno ďalej upravovať a spracovať, aby sa dosiahol požadovaný vzhľad a kvalita.

Výhody sójového vosku:
Sójový vosk má niekoľko výhod oproti iným typom vosku. Horí čistejšie a produkuje menej sadzí, čo ho robí zdravšou voľbou pre interiérové použitie. Tiež má dlhšiu dobu horenia, čo znamená, že sviečky zo sójového vosku môžu horieť dlhšie ako tradičné sviečky. Okrem toho je sójový vosk získavaný z obnoviteľného zdroja, čo ho robí ekologickejšou voľbou.

Použitie sójového vosku:
Sójový vosk sa hlavne používa pri výrobe sviečok, pretože má vynikajúcu schopnosť udržiavať vôňu a po tuhnutí má hladký a krémový vzhľad. Môže sa tiež použiť pri výrobe kozmetických výrobkov, ako sú balzamy na pery a krémy, pretože poskytuje prírodnú a výživnú základňu. Sójový vosk je dokonca možné použiť ako prírodnú alternatívu k ropným voskom v rôznych priemyselných aplikáciách.

Záver:
Sójový vosk je všestranná a ekologická alternatíva k tradičným voskom. Jeho čisté spaľovanie, dlhá doba horenia a obnoviteľná povaha ho robia populárnou voľbou medzi ekologicky zmýšľajúcimi jednotlivcami. Bez ohľadu na to, či vyrábate sviečky alebo vytvárate produkty na starostlivosť o pleť, sójový vosk je skvelou voľbou na vyskúšanie. Vyskúšajte sójový vosk a zažite jeho mnohé výhody sami.

Doručenie zadarmo od 45 €
Doručenie zadarmo od 45 €
Ručne vyrobené podľa dlhoročnej tradície
Ručne vyrobené podľa dlhoročnej tradície
Vhodné aj pre alergikov a deti
Vhodné aj pre alergikov a deti