Doprava a platba

Doprava:

Vaše objednávky nebudeme dávať do prepravy v piatok ( v letných a zimných mesiacoch a v závislosti od počasia počas celého roka), nakoľko teploty v Z-boxoch  a v autách môžu tovar znehodnotiť.

Slovenská pošta – Expres Kuriér

Zamestnanec Slovenskej pošty Vás bude kontaktovať v deň doručenia. Podmienkou poskytnutia služby, je uvedenie mobilného telefónneho čísla, nakoľko Slovenská Pošta avizuje adresátovi doručovanie expres zásielky prostredníctvom sms/e-mail avíza. Slovenská Pošta, v prípade neúspešného pokusu o doručenie (napr. nezastihnutie adresáta alebo oprávneného prijímateľa na odovzdávacom mieste, neprevzatie zásielky adresátom alebo oprávneným prijímateľom na odovzdávacom mieste po uplynutí 10 minút od oznámenia príchodu kuriéra na odovzdávacie miesto a pod.), uloží expres zásielku na pošte s odbernou lehotou 18 kalendarných dní. O uložení expres zásielky na pošte informuje adresáta Slovenská Pošta zaslaním sms / email avíza alebo zanechaním písomného oznámenia o uložení zásielky v domovej listovej schránke.

Packeta (Zásielkovňa)

Balík vám bude doručený na vami zvolenú pobočku Zásielkovne cca do 3 pracovných dní od podania na pobočke Zásielkovne. Služba sa vzťahuje len na zásielky do 5 kg. O doručení balíka na pobočku Vás bude Zásielkovňa informovať prostredníctvom SMS, v ktorej Vám príde heslo spolu s ďalšími informáciami o otváracej dobe pobočky a lehote uskladnenia balíka. 

Prosíme Vás, aby ste si v lete a v zime pri výbere miesta zadali svoje najbližšie výdajné miesto (pick-up point), nie Z-box.

Osobný odber (len po dohode na +421 948 121 611)

je možný v Bratislave - Mlynské Nivy 80/A, 821 05 - o tom, že je vaša objednávka pripravená vás budeme informovať emailom alebo telefonicky. Termín a čas prevzatia je potrebné si vopred dohodnúť (Uprednostňujeme po 18:00). 

Doručenie mimo Slovenska

Pre doručenie mimo Slovenska nás prosím kontaktujte emailom na info@vonia.sk kde spolu dohodneme ďalší postup.

 

Platba:

Platba kartou online cez ShoptetPay

Bezpečná platobná brána.

Dobierka

Pri doprave Slovenskou poštou, kuriérom SPS aj na pobočke Zásielkovne v hotovosti pri preberaní balíka.

Platba vopred na účet

Všetky údaje potrebné na prevod vám prídu po odoslaní objednávky v potvrdzujúcom maili. Po obdržaní platby na našom účte objednávku expedujeme zvolaným prepravcom.