Doprava a platba

Doprava:

Vaše objednávky nebudeme dávať do prepravy v piatok ( v letných a zimných mesiacoch a v závislosti od počasia počas celého roka), nakoľko teploty v Z-boxoch  a v autách môžu tovar znehodnotiť.

Packeta – Kuriér

Kuriér Packety Vás bude kontaktovať v deň doručenia. V prípade, že sa vám nepodarí prebrať zásielku, kuriér uloží zásielku na najbližšom výdajnom Packeta mieste.Zásielkovňa Vás bude informovať prostredníctvom SMS, v ktorej Vám príde heslo spolu s ďalšími informáciami o otváracej dobe pobočky a lehote uskladnenia balíka. Služba je spoplatnená sumou 5 Eur.

Packeta (Zásielkovňa)

Balík vám bude doručený na vami zvolenú pobočku Zásielkovne cca do 3 pracovných dní od podania na pobočke Zásielkovne. Služba sa vzťahuje len na zásielky do 5 kg. O doručení balíka na pobočku Vás bude Zásielkovňa informovať prostredníctvom SMS, v ktorej Vám príde heslo spolu s ďalšími informáciami o otváracej dobe pobočky a lehote uskladnenia balíka. Služba je spoplatnená sumou 3,9 Eur.

Prosíme Vás, aby ste si v lete a v zime pri výbere miesta zadali svoje najbližšie výdajné miesto (pick-up point), nie Z-box.

Doručenie mimo Slovenska

Pre doručenie mimo Slovenska nás prosím kontaktujte emailom na info@vonia.sk kde spolu dohodneme ďalší postup.

 

Platba:

Platba kartou online cez ShoptetPay

Bezpečná platobná brána.

Dobierka

Pri doprave Packeta kuriérom aj na pobočke Zásielkovne v hotovosti alebo kartou pri preberaní balíka. Služba je spoplatnená 1,5 Eur.

Platba vopred na účet

Všetky údaje potrebné na prevod vám prídu po odoslaní objednávky v potvrdzujúcom e-maili. Po obdržaní platby na našom účte objednávku expedujeme zvolaným prepravcom.