Doprava a platba

Doprava:

 

  • Slovenská pošta - balík vám bude doručený cca do 3 pracovných dní od odoslania na poštu ako listová doporučená zásielka. V prípade, že ide o menší balík do 1kg a poštár vás nezastihne doma, zanechá vám v schránke "žltý lístok". Pri väčších balíkoch nad 1 kg budete mať balík uložený na pošte o čom vás pošta informuje mailom alebo sms. V prípade, že oznámenie nedostanete do 3 pracovných dní odkedy sme vám balík odoslali, informujte sa prosím na vašej pošte a uveďte podacie číslo, ktoré vám príde mailom pri odoslaní objednávky. Alebo nám zavolajte na 0948 450 888 a radi vám pomôžeme.

  • Packeta (Zásielkovňa) - balík vám bude doručený na vami zvolenú pobočku Zásielkovne cca do 3 pracovných dní od podania na pobočke Zásielkovne. Služba sa vzťahuje len na zásielky do 5 kg. O doručení balíka na pobočku Vás bude Zásielkovňa informovať prostredníctvom SMS, v ktorej Vám príde heslo spolu s ďalšími informáciami o otváracej dobe pobočky a lehote uskladnenia balíka. 

 

  • Kuriér SPS - zásielka vám bude doručená do 24 hodín od odoslania z nášho skladu na adresu doručenia. Kuriér má 3 pokusy o doručenie - prvý, tretí a piaty deň (v cene). Ak sa to nepodarí, balík sa vracia späť k nám do eshopu. Kuriér vám bude volať vopred, aby sa dohodol na čase doručenia. Ak vás nezastihne, zanechá vám v schránke avízo s číslom balíka. Na základe neho môžete kuriéra spätne kontaktovať a dohodnúť si prevzatie balíka v depe SPS. Bezplatná linka SPS je 16877.

 

 

 

Platba:

 

  • dobierka - pri doprave Slovenskou poštou, kuriérom SPS aj na pobočke Zásielkovne v hotovosti pri preberaní balíka
  • platba vopred na účet - všetky údaje potrebné na prevod vám prídu po odoslaní objednávky v potvrdzujúcom maili. Po obdržaní platby na našom účte objednávku expedujeme zvolaným prepravcom.
  • osobne - pri objednávkach s vyzdvihnutím v Pivnica pod Hradom. Platiť je možné iba vopred na účet.