Nožnice na knôt

€7,50 €6,25 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
19.7.2024
Doručenie zadarmo od 45 €
Doručenie zadarmo od 45 €
Ručne vyrobené podľa dlhoročnej tradície
Ručne vyrobené podľa dlhoročnej tradície
Vhodné aj pre alergikov a deti
Vhodné aj pre alergikov a deti

Podrobný popis

Štýlové nožnice na knôt sú neodmysliteľným pomocníkom pre každého, kto si doma rád zapáli sviečku a hľadá perfektný spôsob, ako zabezpečiť jej rovnomerné horenie a predĺžiť jej životnosť. Tento elegantné nožnice na knôt sú špeciálne navrhnuté s ohľadom na praktickosť a estetiku, umožňujúc pohodlné zastrihnutie knotu na ideálnu dĺžku 3-5 mm. Vďaka tomu efektívne zabranite dymeniu a zaistíte stabilný plamen, čím umocňuje atmosféru pokoja a pohody vo vašom domove.

Nožnice sú vyrobené z vysokokvalitnej nerezovej ocele matnou čiernou povrchovou úpravou, ktorá zaručuje dlhú životnosť a precízne zastrihnutie. Ich unikátny zahnutý tvar ľahko zvládne zastrihnúť aj knôty u sviečok umiestnených v nádobách alebo v skle, čo z nich robí mimoriadne univerzálny doplnok. Integrovaná mistička na odstrihnutý knôt pritom zabraňuje jeho nechcenému spadnutiu do vosku, čo zaisťuje čistotu a bezpečnosť pri každom použití.

S ich pomocou budú vaše sviečky horieť čistejšie a dlhšie, čo je ideálne pre každého, kto si potrpí na kvalitu a krásu svojho sviečkového rituálu. Nožnice na knôty sú nielen praktickým, ale aj esteticky príťažlivým doplnkom, ktorý je perfektným darčekom pre milovníkov sviečok, ktorí si cenia dokonalosť v každom detaile.

Cena za 1 ks


Výhody

  • Optimálne Horenie: Pravidelným zastrihávaním knotu na ideálnu dĺžku 3-5 mm zabezpečujete rovnomerné a stabilné horenie sviečky, čo predlžuje jej životnosť a zabezpečuje, že sviečka horí čistejšie a bez nežiaduceho dymenia.
  • Zachovanie Čistoty: Vďaka integrovanej mističke na odstrihnutý knôt sa predchádza nechcenému spadnutiu knôtu do vosku, čo zaručuje čistotu okolia sviečky a minimalizuje možnosť nečistôt v vosku, ktoré by mohli ovplyvniť kvalitu horenia.
  • Zvýšenie Bezpečnosti: Používaním nožníc na knôt zabránite predĺženému a nekontrolovanému plameňu, ktorý by mohol predstavovať riziko vzniku požiaru, čím zvyšujete bezpečnosť vašej domácnosti.
  • Udržateľnosť Vône: Zastrihnutím knotu na optimálnu dĺžku zabezpečíte, že sviečka bude efektívne uvoľňovať svoju vôňu, čo zvyšuje celkový zážitok z jej používania a udržuje vôňu konzistentnú počas celej doby horenia.
  • Estetický Doplnok: Elegantný dizajn a matná čierna povrchová úprava nožníc na knôt pridáva k dekoratívnemu aspektu vašej domácnosti, čím spája praktickosť s estetickou hodnotou a zdôrazňuje váš zmysel pre detail a kvalitu.

Návod na použitie

  1. Pred zapálením sviečky vždy skontrolujte dĺžku knotu. Ideálna dĺžka knotu by mala byť 3-5 mm.
  2. Otvorte nožnice a jemne ich vložte nad knot sviečky, tak aby ste mohli presne a bezpečne zastrihnúť knôt na požadovanú dĺžku.
  3. Po zastrihnutí knotu použite integrovanú mističku na chytenie a odstránenie odstrihnutého kúsku knotu, čím zabezpečíte, že vosk zostane čistý a bez nečistôt.
  4. Po použití nožnice na knôt dôkladne očistite a uskladnite na suchom a bezpečnom mieste, kde nebudú vystavené priamej vlhkosti alebo teplu.
  5. Pre optimálne výsledky a zabezpečenie kvalitného horenia sviečky, zastrihávajte knôt pred každým zapálením sviečky.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky pre Sviečky a Vonné Difuzéry
Farba: čierna
Hmotnosť: 0,57 kg
Dĺžka: 18 cm
Šírka: 6 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: