Svadobné sviečky

Darčeky pre svadobčanov, to už dávno nie je len krabica s koláčmi. Pripravte pre svojich hostí originálne voňavé výslužky v podobe svadobných sviečok. Či už si vyberiete sójové sviečky so sušenými kvetmi v tvare srdca alebo točené zdobené z včelieho vosku, vaši hostia budú pri ich vôni ešte dlho spomínať na oslavu vašej lásky.

Dovoľte, aby sme boli s vami aj počas vášho výnimočného dňa a pripravili vám originálnu výzdobu svadobného stola. Prevoňajte váš svadobný deň prírodnou vôňou a rozžiarte ho romantickým svetlom sviečok.

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

V našej ponuke nájdete ručne vyrobené svadobné sviečky, ktoré sú dokonalým spôsobom, ako povedať "ďakujem" unikátným darčekom pre svadobčanov. Nech už ide o malý symbol alebo veľkolepý dar, sviečky v tejto kategórii sú skvelou voľbou ako svadobná výslužka. V našej ponuke nájdete sviečky v rôznych farbách, vzoroch a veľkostiach, takže si môžete vybrať presne to, čo pasuje k vášmu štýlu a predstavám. Vytvorte si nezabudnuteľné spomienky s darčekmi, ktoré sa nikdy nevytratia. Darujte svadobný deň plný svetla a lásky s našimi svadobnými sviečkami. Hľadáte darčeky pre svadobných hostí alebo darčeky pre hostí na svadbu? Tu nájdete presne to, čo hľadáte.