O nás

Hodnoty zakorenené v prírode

Vonia je oveľa viac než len sviečky. Je to odraz našich hlboko zakorenených hodnôt - rešpektu k prírode, kvality a udržateľnosti. Ako hrdí zástupcovia Slovenska v oblasti ručného odlievania sviečok, berieme naše poslanie vážne. Naša značka je synonymom pre výrobky, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu a sú vyrobené z najlepších dostupných surovín.

Kvalitné suroviny - srdce našej produkcie

Kvalita je pre nás kľúčová. Používame výhradne prírodné zložky ako sójový vosk a včelí vosk. Tieto materiály sú nielen šetrné k životnému prostrediu, ale zároveň zabezpečujú, že naše sviečky horia čisto, dlho a rovnomerne. Vyhýbame sa umelým farbivám a vôňam, a namiesto nich sa obraciame k silám prírody, ako sú koreniny, bylinky a 100% prírodné éterické oleje. 

Zelený prístup k baleniu

Dbáme na to, aby aj balenie našich produktov bolo v súlade s našimi hodnotami. S našim prechodom k ekologicky priateľským etiketám a baleniam z papiera sme spravili obrovský krok vpred smerom k ochrane životného prostredia. Chceme, aby naši zákazníci vedeli, že keď si vyberú Vonia, nielenže si doprajú kvalitný produkt, ale tiež podporujú značku, ktorá sa snaží znížiť svoj ekologický dopad.

Zero Waste - Naša cesta k udržateľnosti

Vonia je značka, ktorá dôsledne razí cestu zerowaste. Usilujeme sa o minimalizáciu odpadu vo všetkých aspektoch našej činnosti. Naše úsilie sa odráža v recyklácii krabíc, obnovovaní materiálov a v našich partnerstvách zameraných na obnovu a znovupoužitie materiálov. Každá krabička, každý papier, každý produkt - všetko je dôkladne premyslené s ohľadom na udržateľnosť. 

Vonia: Viac než len sviečky

Na záver by sme chceli zdôrazniť, že Vonia je oveľa viac než len sviečky. Je to vyjadrenie našej vášne pre kvalitu, našej lásky k prírode a našej túžby zanechať svet lepším pre budúce generácie. Keď si vyberiete sviečky Vonia, vyberáte si kúsok prírody, ktorý bol vytvorený s láskou a starostlivosťou.


Dúfame, že tieto informácie vám poskytnú hlbší pohľad na to, kto sme, a čo nás motivuje. Je čas vybrať správne sviečky. Je čas vybrať Vonia.

4 položiek celkom