Sójová sviečka Na nervy

€9 €7,50 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Sójová sviečka Na nervy
Doručenie zadarmo od 45 €
Doručenie zadarmo od 45 €
Ručne vyrobené podľa dlhoročnej tradície
Ručne vyrobené podľa dlhoročnej tradície
Vhodné aj pre alergikov a deti
Vhodné aj pre alergikov a deti

Podrobný popis

Zmiernite stres s našou pomarančovou sójovou sviečkou. Povzbudí zmysly, prináša rovnováhu. Ideálna pri nervozite a strese. Pomaranč je dominantným tónom tejto sviečky, prinášajúc svieži, citrusový zážitok, ktorý okamžite rozjasní vašu myseľ.

Keď sa stretnú stres a nervozita, naša terapeutická sójová sviečka na nervy s prírodnou vôňou pomaranča je tu, aby vám pomohla znovu nájsť rovnováhu.

Vyrobená zo sójového vosku ako dlhotrvajúca a ekologická alternatíva k tradičným parafínovým sviečkam, táto sviečka je ideálnym spoločníkom na zmiernenie napätia.

Citrusová sviežosť pomaranča povzbudí vaše zmysly a dodá novú energiu vášmu dňu. Postupné uvoľňovanie vône prírodných silíc zo sójového vosku pôsobí ako stimulujúca a povzbudzujúca terapia. Táto vôňa je nielen svieža, ale aj účinná pri rozptyľovaní stresu a nervozity.

Odporúčame túto sviečku, keď cítite, že nervová záťaž začína dominovať vášmu dňu. Či už je to v práci, pri štúdiu alebo v osobnom živote, táto sójová sviečka vás vždy navedie na cestu k ľahšiemu dýchaniu a uvoľnenejšiemu pocitu.

Cena je za 1 ks.


Použité silice a účinky
Pomaranč sladký
- antiseptické účinky, nervozita, úzkosť, stres, nespavosť


Popis balenia
Približne 120 gsójová sviečka v skle (dodáva sa bez extra balenia, aby sme podporili bezobalový koncept)


Skladovanie
Sviečky uchovávajte na suchom, chladnejšom a tmavom mieste, mimo priameho slnečného žiarenia a zdroja tepla


Bezpečnostné upozornenia

 • Interiérová sviečka.
 • Nikdy nenechajte horieť sviečku bez dozoru!
 • Držte sviečky mimo dosahu detí a domácich zvierat!
 • Umiestnite sviečku mimo ľahko horiacich vecí – šiat, záclon, dekorácie, vlasov!
 • Používajte sviečky v dobre vetranej miestnosti, ale mimo prievanu!
 • Neprenášajte horiace sviečky!
 • Skráťte knôt na 3-5 mm – zabránite tak silnému horeniu.
 • Nekonzumovať!

Zmiernite stres a doprajte si únik z každodennej rutiny s našou novou praskajúcou sviečkou s pomarančovým nádychom. Táto výnimočná sviečka je ideálnou spoločníčkou pre momenty, keď hľadáte útočisko od sveta.


Výhody praskajúcej sviečky

 1. Jedinečný zážitok: Keď sa sviečka spaľuje, vytvára jemné praskajúce zvuky, čo pripomína praskanie dreva v krbe. Tento zvuk v kombinácii s vôňou pomaranča poskytne skutočne relaxačný zážitok.
 2. Dlhá životnosť: Naša praskajúca sviečka vyrobená zo sójového vosku je ekologickou alternatívou k tradičným parafínovým sviečkam, a garantuje dlhšiu dobu horenia.
 3. Obohatená o esencie: Táto vonná sviečka je napustená esenciálnymi olejmi z pomaranča, čo dodáva intenzívny a trvalý zážitok.

Pomaranč v Aromaterapii

Pomarančová esencia je v aromaterapii známa pre svoje mnohé výhody. Jej vôňa je svieža a energizujúca, ideálna na povzbudenie zmyslov a dodanie novej energie vášmu dňu. Jej terapeutické vlastnosti pomáhajú znižovať stres, napätie a podporujú pocit pokoja a harmónie.


Vhodné príležitosti na zapálenie

 • Po náročnom dni: Kombinujte praskajúcu sviečku s pomarančovou vôňou s vašou obľúbenou relaxačnou technikou, a doprajte si úplný relax.
 • Pri štúdiu: Zapálenie tejto sviečky môže pomôcť zlepšiť koncentráciu a zredukovať stres.
 • V osobnom živote: Keď cítite, že nervová záťaž začína dominovať vášmu dňu, táto vonná sviečka vás navedie na cestu k ľahšiemu dýchaniu a uvoľnenejšiemu pocitu. 

Záver

Pomarančová esencia v aromaterapii je viac ako len vôňa. Je to silný nástroj, ktorý môže pomôcť v mnohých oblastiach vášho života. Naša praskajúca sviečka s pomarančovou vôňou kombinuje tieto účinky s jedinečným zážitkom, ktorý si môžete dopriať kedykoľvek potrebujete.

Dodatočné parametre

Kategória: Terapeutické sviečky
Doba horenia: 25+ hodín
Vôňa: uvolňujúca
Farba: biela
Knôt: drevený
Váha: +/- 120 g
Priemer: 75 mm
Vyška: 77 mm

Ako sa správne starať o sójovú sviečku v skle s dreveným knôtom

Sójová sviečka na nervy - pomarančová

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
SM Avatar autora | 24.2.2024
Krásna jemná vôňa 💯