Chceme vám zaistiť nezabudnuteľné sviatky plné radosti a preto vám garantujeme doručenie všetkých objednávok, ktoré sú podané najneskôr do 16. decembra vrátane, priamo pod vianočný stromček! Objednajte si svoje darčeky včas a užite si pokojné a veselé Vianoce.

Valentínske sviečky

Medovo voňavé valentínske sviečky pre zmyselné chvíle. Objavte ručne robené voskové sviečky z medzistienky, ktoré vás zlákajú nielen ako dokonalú dekoráciu, ale aj ako ideálny darček na sviatok Valentína. Vytvorené z červenej, zelenej alebo žltej medzistienky, tieto 100% včelie voskové sviečky nádherne rozvonia váš domov, aj keď ich nezapálite. Poddajte sa príjemnej medovej vôni počas horenia a vychutnajte si atmosféru bez chémie, s kvalitným knôtom od osvedčeného českého výrobcu. A pre tých, ktorí hľadajú niečo iné, máme aj valentínske sviečky zo sójového vosku v tvare srdca.

 

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom
Sviečka pre svadobných hostí www.Vonia.sk
Novinka
€2,08 bez DPH
€2,50
281
Vosková sviečka červená zdobená 8x3cm www.Vonia.sk
€1,67 bez DPH
€2
198
Vosková sviečka žltá zdobená 8x3cm www.Vonia.sk
€1,67 bez DPH
€2
140
Čajová sójová sviečka srdce 1ks www.Vonia.sk
€0,63 bez DPH
€0,75

101

Ponúkame vám jedinečnú kolekciu valentínskych sviečok, ktoré sú ideálnym darčekom pre vašich blízkych. Vyberte si z rúčne točených sviečok zo 100% včelieho vosku alebo odlievaných sviečok zdobených zo sojového vosku. Každá z našich valentínskych sviečok je výsledkom remeselníckej zručnosti a vášne pre dokonalosť. Nechajte sa uniesť vôňou a atmosférou, ktorú vytvoria naše valentínske sviečky.