Repelentné sviečky a difuzéry

Naše ručne vyrábané repelentné sviečky a difuzéry kombinujú prírodné vône s efektívnou ochranou proti hmyzu. Ideálne pre tých, ktorí hľadajú pohodlie a bezpečie vo svojom domove alebo na záhrade, naše produkty vám umožnia užívať si letné večery bez obťažovania komármi a inými hmyzmi. Prineste do svojho prostredia sviežosť a ochranu s našimi prírodnými repelentmi, ktoré sú obľúbeným riešením pre domácnosti aj exterier.

vonia Sójová sviečka Mediterranean Sunset 24 05 1
Novinka
€7,50 bez DPH
€9
Skladom
410
vonia Sójová sviečka Summer evening 24 05 1
Novinka
€7,50 bez DPH
€9
Skladom
411
vonia Vonný interierový diffuzér Mediterranean sunset 24 05 1
€16,58 bez DPH
€19,90
Skladom
413
vonia Vonný interierový diffuzér Summer evening 24 05 1
Novinka
€16,58 bez DPH
€19,90
Skladom
412
4 položiek celkom

Sójové sviečky proti komárom a interiérové vonné difuzéry, ktoré využívajú silu esenciálnych olejov proti hmyzu. Naše produkty obsahujú vybrané esenciálne oleje, ktoré sú efektívne nielen v rozptyľovaní príjemných vôní, ale majú aj praktickú funkciu odpudzovať nežiaduci hmyz.

Kľúčové esenciálne oleje a ich aktívne látky:

  • Citronella: Obsahuje citronellol a geraniol, ktoré sú účinné proti komárom. Citronellol tiež odpudzuje ďalšie druhy hmyzu, vrátane niektorých druhov mušiek.
  • Lemongras: Je bohatý na citral a myrcén, ktoré majú silné repelentné účinky proti komárom. Citral dodáva lemongrasu jeho charakteristickú citrusovú vôňu a zároveň pôsobí ako silný odpudzovač.
  • Rozmarín: Vďaka cineolu a pinénu rozmarín nielenže osviežuje vzduch, ale tiež pomáha odpudzovať rôzne typy hmyzu, vrátane komárov a mošiek.
  • Mäta pieporná: Mentol, ktorý je hlavnou zložkou mäty piepornej, je známy svojimi chladivými vlastnosťami a tiež ako odpudzovač proti hmyzu, najmä mravcom a komárom.

Naše interiérové vonné difuzéry sú ideálne pre použitie v domácnostiach, kde efektívne rozšíria vôňu a repelentné účinky po celom interiéri. Tieto produkty nielenže krásne voňajú, ale majú aj praktickú funkciu odpudzovať nežiaduci hmyz. Získajte prirodzenú ochranu a zároveň príjemnú atmosféru vo vašom domove s našimi sviečkami proti komárom a esenciálnymi olejmi proti hmyzu.

Doručenie zadarmo od 45 €
Doručenie zadarmo od 45 €
Ručne vyrobené podľa dlhoročnej tradície
Ručne vyrobené podľa dlhoročnej tradície
Vhodné aj pre alergikov a deti
Vhodné aj pre alergikov a deti