Sójová sviečka Na spánok

€9 €7,50 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
19.7.2024
Sójová sviečka Na spánok
Doručenie zadarmo od 45 €
Doručenie zadarmo od 45 €
Ručne vyrobené podľa dlhoročnej tradície
Ručne vyrobené podľa dlhoročnej tradície
Vhodné aj pre alergikov a deti
Vhodné aj pre alergikov a deti

Podrobný popis

Relaxačná levanduľová sviečka. Upokojuje myseľ, podporuje regeneračný spánok. Ideálna pre večerné chvíle alebo relaxačné rituály. Jemná, kvetinová aróma s nádychom byliniek napĺňa miestnosť kľudom a harmoniou.

Táto terapeutická sviečka na spánok nie je len obyčajná sviečka, ale predstavuje celý rituál pre dosiahnutie kľudného a regeneračného spánku.
Vyrobená zo sójového vosku ako ekologická a dlhotrvajúca alternatíva k parafínovým sviečkam. Táto sviečka je perfektná na udržanie harmonickej atmosféry vo vašej spálni po dlhšiu dobu.

Esenciálny olej levandule, starostlivo získaný a zakomponovaný do sójového vosku, vytvára dokonalú syntézu prospešnú pre váš odpočinok. Kým sviečka horí, príjemná vôňa prírodných silíc sa postupne uvoľní do prostredia, čím prispieva k uvoľneniu mysle a tela. Levanduľa je obzvlášť známa svojimi relaxačnými a upokojujúcimi vlastnosťami, ktoré efektívne zmiernia stres a napätie.

Ideálna na použitie pred spaním alebo počas večerných relaxačných rituálov, je vynikajúci spoločník pre čítanie knihy, meditáciu, alebo jednoducho pre chvíle ticha a pokoja. Jej vôňa je jemná, ale prítomná - dostatočne silná na naplnenie miestnosti, ale nie tak dominantná, aby bola rušivá.

Celkovo táto terapeutická sviečka na spánok poskytuje všestranné výhody, od ekologického a dlhotrvajúceho horenia až po terapeutické vône, ktoré vás uložia do snov. Dobrý spánok je neoceniteľný pre fyzickú a mentálnu regeneráciu, podporuje koncentráciu a celkovú pohodu, čo vás pripraví na úspešný nový deň.

Cena je za 1 ks.


Použité silice a účinky:
Levandula
- antiseptické účinky, ochorenia dýchacích ciest, nervové vypätie, nespavosť, migrény


Popis balenia:
Približne 120 gsójová sviečka v skle (dodáva sa bez extra balenia, aby sme podporili bezobalovy koncept)

Skladovanie:
Sviečky uchovávajte na suchom, chladnejšom a tmavom mieste, mimo priameho slnečného žiarenia a zdroja tepla


Bezpečnostné upozornenia:

  • Interiérová sviečka.
  • Nikdy nenechajte horieť sviečku bez dozoru!
  • Držte sviečky mimo dosahu detí a domácich zvierat!
  • Umiestnite sviečku mimo ľahko horiacich vecí – šiat, záclon, dekorácie, vlasov!
  • Používajte sviečky v dobre vetranej miestnosti, ale mimo prievanu!
  • Neprenášajte horiace sviečky!
  • Skráťte knôt na 3-5 mm – zabránite tak silnému horeniu.
  • Nekonzumovať!

Levanduľa v sojových sviečkach: Pôvab a prínos

Levanduľa, ktorú odborne nazývame Lavandula, je jedným z najmilovanejších rastlín v našich končinách. Jej modrofialové kvety a charakteristická vôňa sú symbolom pokoja. Táto vôňa nás vráti priamo do srdca Provence, kde levanduľa hrá hlavnú úlohu v miestnych tradíciách.


História v skratke

Keď hovoríme o levanduli, mnohým sa vybaví starý Rím alebo Grécko. V týchto civilizáciách nebola len obyčajným kvetom. Rímski legionári ju mali vždy pri sebe, a v stredoveku krásne levanduľové háje zdobili kláštorné záhrady, kde mníši hľadali nové spôsoby jej využitia.


Darčeky od levandule 

Olej z levandule je v skutočnosti kvapka zdravia. Zmierňuje bolesti, pomáha pri nespavosti a upokojuje myseľ. Ako antiseptikum sa osvedčil pri hojení rán a dokonca aj pri kožných problémoch. V aromaterapii je levanduľa tým pravým balzamom na dušu.


Sojové sviečky – spojenie tradície a modernosti

Sojový vosk je prírodný a ekologický. Ideálna alternatíva k parafínu. V kombinácii s levanduľovým olejom vznikne sviečka, ktorá krásne vonia a horí dlhšie.


Čaro levanduľovej sviečky

Sviečka z levandule a sojového vosku je niečo viac ako len sviečka. Okrem toho, že oživí miestnosť, vytvára v nej atmosféru harmónie. A či je váš dom v modernom alebo tradičnom štýle, levanduľová sviečka v skle bude skutočnou ozdobou.


Nie len obyčajná sviečka

Levanduľové sojové sviečky sú aj skvelým darčekovým tipom. A keď dohorí, sklenený obal môže slúžiť na rôzne účely. Ako kvetináč alebo úložný priestor.


Záver

Levanduľové sojové sviečky sú spojením starých dobrých čias a súčasného života, ktoré by mali nájsť svoje miesto v každom domácnosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Terapeutické sviečky
Doba horenia: 25+ hodín
Vôňa: relaxačná
Farba: biela
Knôt: drevený
Váha: +/- 120 g
Priemer: 75 mm
Vyška: 77 mm

Ako sa správne starať o sójovú sviečku v skle s dreveným knôtom

Sójová sviečka na spánok - levanduľová

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: